PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA
I i II stopnia im. G. Fitelberga
w Chorzowie

ul. Dąbrowskiego 43
41-500 Chorzów


Centrala/portiernia:
32 241 03 29
Sekretariat:
32 249 00 54
fax: 32 241 03 92
Kadry:
tel./fax: 32 249 15 06
Księgowość:
tel.: 32 249 00 60
Administracja:
tel./fax: 32 249 00 62

e-mail: info@fitelberg.pl


W związku z projektem "Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego"rozpoczęły się prace związane z termomodernizacją budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Chorzowie.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie tutaj  oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego tutaj

 

SZKOŁA II STOPNIA:

1. Bartkowska Małgorzata - śpiew,

2. Bubolc Marcin - trąbka, 

3. Duda Przemysław - waltornia,                                 

4. Giołbas Mateusz - tuba, 

5. Jokisz Piotr - altówka,                                                 

6. Kopacz Ewa - wiolonczela,

7. Krzyk Paweł - fortepian,                                            

 8. Michalak Natalia - akordeon, 

9. Niedbała Magda - śpiew,                                            

10. Płomińska Aleksandra - flet,

11. Rajkowska Małgorzata - fortepian,                       

12. Rusnok Ewelina - fagot, 

13. Rusnok Paulina - fortepian,                                     

 14. Rozmiłowski Leszek - perkusja, 

15. Sawicka Marta - wiolonczela,                                  

16. Swadźba Aleksander - kontrabas, 

17. Świtała Ewa - fortepian,                                          

18. Wręczycka Martyna - fortepian,  

19. Ziemczyk Ewa - śpiew,

 

ABSOLWENCI SZKOŁY I STOPNIA (Cykl sześcioletni)

 

1. Bielski Stanisław – skrzypce

2. Bryła Magdalena – fortepian

3. Chełminiak Julia - fortepian,

4. Dorobisz Wojciech - perkusja,

5. Edelmann Tomasz - fortepian,

6. Hanzel Michalina - fortepian,

7. Herman Malwina - flet   

8. Krystoń Judyta - skrzypce,

 9. Kubiak Magdalena - skrzypce,

10. Łysikowska Paulina - fortepian   

11. Miarka Julia - skrzypce,

12. Rychlicki Piotr - fortepian,

13. Warwas Joanna - skrzypce,

14. Woś Adam - akordeon   

15. Ziarko Tomasz - gitara

 

 

ABSOLWENCI SZKOŁY I STOPNIA (Cykl czteroletni)

 

1. Glapka Aleksandra - gitara, 

2. Grzybowski Adam - akordeon,

3. Kruk Milena - gitara,

4. Młotek Karolina - klarnet,

5. Stoińska Aleksandra - altówka