PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA
I i II stopnia im. G. Fitelberga
w Chorzowie

ul. Dąbrowskiego 43
41-500 Chorzów


Centrala/portiernia:
32 241 03 29
Sekretariat:
32 249 00 54
fax: 32 241 03 92
Kadry:
tel./fax: 32 249 15 06
Księgowość:
tel.: 32 249 00 60
Administracja:
tel./fax: 32 249 00 62

e-mail: info@fitelberg.pl


W związku z projektem "Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego"rozpoczęły się prace związane z termomodernizacją budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Chorzowie.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie tutaj  oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego tutaj
 
Szkoła drugiego stopnia - opiekun Maria Skrzek-Bąk
 
1.    EWELINA CIERPIOŁ - fortepian        
2.    WERONIKA HAMELA - fortepian                        
3.    BERNADETTA JASIOK - akordeon                    
4.    JUSTYNA BARWIŃSKA - skrzypce    
5.    AGNIESZKA CYBULSKA - skrzypce                        
6.    KATARZYNA CIBORSKA - altówka                        
7.    PATRYCJA KUBIAK - gitara                        
8.    ANETA BOJAR - flet        
9.    KAROLINA OLEKSY - flet        
10.  KATARZYNA MURGOT - flet                        
11.  ŁUKASZ OLENDER - klarnet                        
12.  MICHAŁ LUBOS - trąbka     
13.  GABRIEL FRANKOWSKI -trąbka
14.  EDYTA ŚWINIARSKA - śpiew
15.  PAULINA PUDŁO - śpiew
 
cykl sześcioletni:                                                                     cykl czteroletni:
opiekun: Halina Skubis-Kalemba                             opiekun: Anna Famuła-Galwas
 
1.    BARKA PAULINA - gitara                                             1.    GORGOŃ SEBASTIAN - akordeon
2.    BARWIŃSKA JOANNA - flet                                        2.    MIKOŁAJCZYK MICHAŁ- akordeon
3.    BĄCZEK KAROLINA - fortepian                                   3.    SURMACZ EWELINA - wiolonczela
4.    BIELÓWKA MARCEL - akordeon                                  4.    ŚLUSARCZYK MICHAŁ- akordeon
5.    BORKOWY ARTUR - gitara                                          5.    WITKOWSKA ADA - fortepian
6.    BOTOR MAGDALENA - skrzypce                                  6.    ZUBER ANDRZEJ- puzon
7.    BUJOCZEK MARTA - skrzypce
8.    GANDOR SEWERYN - trąbka
9.    GÓRCZYŃSKA MIRIAM - skrzypce
10.  GRZELAK MACIEJ - saksofon
11.  HANDRYSIK HELENA - fortepian
12.  JEDYNAK BLANKA - fortepian
13.  KACZMAREK KAMIL - akordeon
14.  KOWALCZYK JULIA - fortepian
15.  LACHOWICZ MARCELINA - akordeon
16.  MELCHER MARTYNA - skrzypce
17.  WACH EWELINA - fortepian
18.  WADUŁA KAROLINA - wiolonczela