PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA
I i II stopnia im. G. Fitelberga
w Chorzowie

ul. Dąbrowskiego 43
41-500 Chorzów


Centrala/portiernia:
32 241 03 29
Sekretariat:
32 249 00 54
fax: 32 241 03 92
Kadry:
tel./fax: 32 249 15 06
Księgowość:
tel.: 32 249 00 60
Administracja:
tel./fax: 32 249 00 62

e-mail: info@fitelberg.pl


W związku z projektem "Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego"rozpoczęły się prace związane z termomodernizacją budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Chorzowie.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie tutaj  oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego tutaj

Szkoła drugiego stopnia 

  1. CZERNY KAROLINA- fortepian             
  2. FOJCIK MONIKA- altówka
  3. GOJ ANNA- klarnet                             
  4. JUDYCKA MARTYNA - śpiew
  5. KASPRZAK DARIA- wiolonczela            
  6. KUBIAK TOMASZ- kontrabas
  7. MOSKAL AGATA- flet                         
  8. NIEWIADOMSKA NATALIA - skrzypce
  9. .PAPIERNIK PRZEMYSŁAW - saksofon    
  10. RĘCZMIN SZYMON- kontrabas
  11. SIWIEC JUSTYNA- klarnet                 
  12. SOJKA SANDRA- fortepian
  13. SPYRA NATALIA- fortepian               
  14. WENDROWSKA KINGA - flet
  15. WIERZCHOWSKA MAGDA - fagot

 

 

ABSOLWENCI SZKOŁY I STOPNIA (Cykl sześcioletni)

 

  1. BERNACKA IZABELA - kontrabas
  2. DUMOND MAGDALENA - skrzypce
  3. FERDEK IGOR- fortepian
  4. GAŁAJ WIOLETTA- gitara
  5. GÓRNIAK SONIA- skrzypce
  6. KACZMAREK AGATA- gitara
  7. KALKA ZUZANNA- skrzypce
  8. KOZIOŁ JULIA- flet
  9. MŁODZIK MATEUSZ- gitara
  10. NOWAK PATRYCJA- wiolonczela
  11. PIURA JOANNA- fortepian
  12. REIM ZOFIA- fortepian
  13. RYCHLICKI JAKUB- perkusja
  14. SKORUPA PAWEŁ- gitara
  15. ŚLIWIŃSKI OSKAR- perkusja
  16. WASIK PIOTR- gitara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ABSOLWENCI SZKOŁY I STOPNIA (Cykl czteroletni)

 

  1. BRODZIŃSKA BEATA - fortepian, 
  2. CUDZICH KAMIL- gitara
  3. FILUŚ MICHAŁ- saksofon, 
  4. GAZDA ROBERT- kontrabas
  5. JADWISZCZOK ALEX - gitara, 
  6. KANCLERZ JULIA- flet
  7. ŁYSZCZARZ KLAUDIA - wiolonczela, 
  8. RZYMEŁKA VICTORIA - saksofon
  9. SEGER MARTA- trąbka, 
  10. SZCZOT FILIP - flet
  11. TRZASKA MACIEJ- fortepian, 
  12. WOŁOWCZYK DOMINIK - fortepian