PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA
I i II stopnia im. G. Fitelberga
w Chorzowie

ul. Dąbrowskiego 43
41-500 Chorzów


Centrala/portiernia:
32 241 03 29
Sekretariat:
32 249 00 54
fax: 32 241 03 92
Kadry:
tel./fax: 32 249 15 06
Księgowość:
tel.: 32 249 00 60
Administracja:
tel./fax: 32 249 00 62

e-mail: info@fitelberg.pl


W związku z projektem "Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego"rozpoczęły się prace związane z termomodernizacją budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Chorzowie.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie tutaj  oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego tutaj

ABSOLWENCI SZKOŁY II STOPNIA

  1. Abratańska Paulina - saksofon, mgr Janusz Biedrowski
  2. Bączek Karolina - fortepian, mgr Oliwia Stawowska
  3. Bielówka Marcel - fagot,mgr Krzysztof Nowak
  4. Botor Magdalena - skrzypce,mgr Maria Skrzek-Bąk
  5. Gąsior Hanna- śpiew, mgr Halina Skubis-Kalemba
  6. Górczyńska Miriam - altówka,mgr Anna Zawadzka
  7. Kowalczyk Julia - fortepian, mgr Zuzanna Sucharowska
  8. Krystoń Judyta - skrzypce, mgr Lucyna Fiedukiewicz
  9. Lipa Natalia - fortepian,mgr Oliwia Stawowska
  10. Łysikowska Paulina - śpiew, mgr Halina Skubis-Kalemba
  11. Melcher Martyna - skrzypce, mgr Lucyna Fiedukiewicz
  12. Nejman Daniel - puzon,mgr Marek Przegendza
  13. Szczot Szymon -klarnet, mgr Marek Miś
  14. Ślusarczyk Michał - perkusja, mgr Andrzej Schneider
  15. Wach Piotr - śpiew, mgr Halina Skubis-Kalemba
  16. Wiechoczek Kamil - śpiew, mgr Wioletta Białk-Kurzydlak
  17. Witkowska Ada - fortepian, mgr Zuzanna Sucharowska

 

ABSOLWENCI SZKOŁY I STOPNIA (Cykl sześcioletni)

 

1.       Adler Agata – fortepian

2.       Dudzik Katarzyna - skrzypce     

3.       Gosek Maciej – fagot,

4.       Garwol Monika - skrzypce                 

5.       Gościniak Zofia – flet                       

6.       Hertling Monika - skrzypce                

7.       Kędzierska Julia – wiolonczela            

8.       Korzuch Martyna - akordeon             

9.       Kowalczyk Emilia - skrzypce               

10.   Kraśniewska Maja- fortepian              

11.   Lesz Aleksandra – flet                      

12.   Michalik Jonasz – wiolonczela             

13.   Mika Dominika – wiolonczela             

14.   Płachecka Lilianna – akordeon

15.   Szczepanik Klaudia – gitara

16.   Szymczak Paweł – kontrabas

17.   Waszak Małgorzata – flet

18.   Wołowczyk Weronika – skrzypce

19.   Wójcik Zuzanna - fortepian

 

 

 

ABSOLWENCI SZKOŁY I STOPNIA (Cykl czteroletni)

1.       Cichy Emilia – saksofon

2.       Hajda Irena – puzon 

3.       Hoszek Julia – akordeon

4.       Maroń Katarzyna – gitara

5.       Michalik Jakub - fagot

6.       Radecka Agata – flet

7.       Rutkowska Martyna - klarnet

8.       Stachowicz Szymon – akordeon

9.       Wilsz Hubert - gitara

10.   Wiorek Julia – altówka

11.   Wróbel Konrad – gitara