PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA
I i II stopnia im. G. Fitelberga
w Chorzowie

ul. Dąbrowskiego 43
41-500 Chorzów


Centrala/portiernia:
32 241 03 29
Sekretariat:
32 249 00 54
fax: 32 241 03 92
Kadry:
tel./fax: 32 249 15 06
Księgowość:
tel.: 32 249 00 60
Administracja:
tel./fax: 32 249 00 62

e-mail: info@fitelberg.pl


W związku z projektem "Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego"rozpoczęły się prace związane z termomodernizacją budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Chorzowie.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie tutaj  oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego tutaj

ABSOLWENCI SZKOŁY II STOPNIA

1.         Agata Cieśla - fortepian, naucz. mgr Zuzanna Sucharowska

2.         Adam Dzwonnik – gitara, naucz. mgr Janusz Jarczewski

3.         Rafał Gaweł – puzon, mgr Marek Przegendza

4.         Aleksandra Głuch – skrzypce, naucz. mgr Maria Skrzek-Bąk

5.         Bartosz Gosek – trąbka, mgr Paweł Wylężek

6.         Krzysztof Herling – saksofon, naucz. mgr Janusz Biedrowski

7.         Szymon Kudera – saksofon, naucz. mgr Janusz Biedrowski 

8.         Paulina Życińska – wiolonczela, naucz. mgr Łukasz Tudzierz,

 

 

ABSOLWENCI SZKOŁY I STOPNIA (Cykl sześcioletni)

 

1.       Banaś Anna – skrzypce

2.       Biesmer Lena – skrzypce

3.       Bugiel Agnieszka – wiolonczela

4.       Dudkiewicz Iwo – fortepian

5.       Dudkiewicz Mikołaj – gitara

6.       Dziereń Judyta – akordeon

7.       Golka Beniamin – fortepian

8.       Grudniok Julia – wiolonczela

9.       Kleist Katarzyna – skrzypce

10.   Knop Dominika – skrzypce

11.   Kubista Marta – skrzypce

12.   Matyaszczyk Julia – altówka

13.   Melcher Maciej – akordeon

14.   Michalik Julia - obój

15.   Michalik Zuzanna – flet

16.   Musiała Wiktoria – skrzypce

17.   Olszówka Eryk – saksofon

18.   Pietrusińska Małgorzata – fortepian

19.   Ryś Oliwia – flet

20.   Seger Jan – fortepian

21.   Susek Zuzanna – fortepian

22.   Szal Paweł – trąbka

23.   Wilczek Nicole – fortepian

24.   Wojdakowska Julia – flet

 

 

 

ABSOLWENCI SZKOŁY I STOPNIA (Cykl czteroletni)

 

1.       Cieślar Adam – fortepian

2.       Hoba Magdalena – skrzypce

3.       Janek Julia – skrzypce

4.       Jaworska Zofia – wiolonczela

5.       Kucharski Arkadiusz – akordeon

6.       Milkowska Anna – gitara

7.       Noga Agnieszka – gitara

8.       Nyc Łukasz – gitara

9.       Ogłoziński Mateusz – gitara

10.   Strzałkowski Michał – gitara