PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA
I i II stopnia im. G. Fitelberga
w Chorzowie

ul. Dąbrowskiego 43
41-500 Chorzów


Centrala/portiernia:
32 249 00 61
Sekretariat:
32 249 00 54
Kadry:
tel. 32 249 00 60
Administracja:
tel. 32 249 00 60

e-mail: info@fitelberg.pl


W związku z projektem "Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego"rozpoczęły się prace związane z termomodernizacją budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Chorzowie.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie tutaj  oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego tutaj

 

Szanowni Rodzice i Uczniowie. 

W związku ze zbliżającym się zakończeniem rocznych zajęć dydaktyczno – wychowawczych, które w tym roku szkolnym przebiegały od 25.03.2020 r. w formie zdalnej, informuję Państwa, że w takiej formie potrwają do 26.06.2020 r.

Uczniów klas VI/6 i IV/4 PSM I st. którzy nie będą kontynuowali nauki w naszej szkole a także wszystkich uczniów, którzy podjęli decyzję o rezygnacji z dalszej nauki zobowiązuję do zwrotu instrumentów i materiałów bibliotecznych w dniach 15.06.2020 r. do 19.06.2020r. Godziny zwrotów będą ustalane indywidualnie z każdym uczniem/rodzicem drogą telefoniczną. Pan wicedyrektor Marek Andrysek będzie kontaktował się z każdym osobiście żeby umówić Państwa na wyznaczone godziny. Jednocześnie w tym samym terminie od 15.06.2020 r. do 19.06.2020 r. pani Grażyna Prycza - Kupny będzie przyjmowała zwroty materiałów bibliotecznych. Proszę zapoznać się z procedurami dotyczącymi zachowania środków bezpieczeństwa podczas zwrotu instrumentów i materiałów bibliotecznych, są dołączone do komunikatu. Uczniów klas programowo najwyższych PSM II st. zobowiązuję do zwrotu instrumentów i materiałów bibliotecznych po zakończeniu egzaminów dyplomowych w dniach od 29.06.2020 r. do 3.07.2020 r. Proszę również obowiązkowo zastosować się do obowiązujących procedur.

Pozostałych uczniów proszę o należytą dbałość o wypożyczone instrumenty i materiały biblioteczne, które pozostaną w Waszych domach przez okres wakacji. 

Osoby, które podjęły wcześniej decyzję o rezygnacji z dalszej nauki proszę o scany pism przesłane na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Niepewna sytuacja epidemiczna nie pozwala na razie przyjmować pism w formie tradycyjnej. 

Świadectwa będą wydawane indywidualnie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.  W pierwszej kolejności wydamy świadectwa ukończenia szkoły muzycznej I stopnia i dyplomy ukończenia szkoły muzycznej II stopnia. Egzaminy dyplomowe trwają do 26.06.2020 r. dlatego w sprawie świadectw wydam osobny komunikat. Jeśli ktoś z Państwa nie będzie mógł w wyznaczonym terminie odebrać świadectwa umówimy inny termin.

Ze względu na epidemię nie będziemy w tym roku szkolnym wymagali przedstawienia obiegówek.

Pozdrawiam serdecznie. Anna Zawadzka – dyrektor szkoły.

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE PODCZAS ZWROTU INSTRUMENTÓW NA CZAS TRWANIA PANDEMII COVID-19

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W BIBLIOTECE SZKOLNEJ NA CZAS TRWANIA PANDEMII COVID-19