PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA
I i II stopnia im. G. Fitelberga
w Chorzowie

ul. Dąbrowskiego 43
41-500 Chorzów


Centrala/portiernia:
32 249 00 61
Sekretariat:
32 249 00 54
Kadry:
tel. 32 249 00 60
Administracja:
tel. 32 249 00 60

e-mail: info@fitelberg.pl


W związku z projektem "Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego"rozpoczęły się prace związane z termomodernizacją budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Chorzowie.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie tutaj  oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego tutaj

Materiały do nauki zdalnej dla szkoły I stopnia


(prosimy pobrać pliki do każdego z nauczanych przedmiotów. Wyjaśnienia skrótów: KS - kształcenie słuchu, AM - audycje muzyczne).
Skrót KS1, AM1, Rytmika 1 - "1" oznacza materiał na 1 tydzień pracy tj. 25-31.03.2020r.

Kolejne materiały będą oznaczone "2" przypominamy o dodatkowej formie kontaktu w razie zapytań z nauczycielami przedmiotów ogólnomuzycznych (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prosimy o śledzenie komunikatów przekazywania i ukazywania się informacji na stronie również w zakładce "Materiały do nauki zdalnej"

kl. I/6  - KS1- pobierz, Rytmika1 - pobierz 

kl. II/6 - KS1 - pobierz, Rytmika1  pobierz 

kl. III/6 -  KS1 - pobierz, Rytmika1 pobierz 

kl. IV/6 - KS1 -  pobierz, AM1  pobierz 

kl. V/6 -  KS1- pobierz, AM1 pobierz 

kl. VI/6 - KS1 - pobierz, AM1 - pobierz , AM1a - pobierz

 

kl. I/4 - KS1  pobierz 

kl. II/4 -  KS1  pobierz , AM1  pobierz 

kl. III/4 - KS1  pobierz , AM1  pobierz 

kl. IV/4 - KS1  pobierz , AM1  pobierz 

 

Fortepian dodatkowy, zespół instrumentalny

  • praca nad zadanymi utworami

Kontakt: telefoniczny, sms-owy, elektroniczny, komunikatory (Skype, WhatsApp, Messenger  oraz w miarę możliwości poprzez nagrania ucznia i nauczyciela), również za pośrednictwem  Kierowników sekcji, Nauczycieli instrumentu i przedmiotu głównego.