PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA
I i II stopnia im. G. Fitelberga
w Chorzowie

ul. Dąbrowskiego 43
41-500 Chorzów


Centrala/portiernia:
32 249 00 61
Sekretariat:
32 249 00 54
Kadry:
tel. 32 249 00 60
Administracja:
tel. 32 249 00 60

e-mail: info@fitelberg.pl


W związku z projektem "Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego"rozpoczęły się prace związane z termomodernizacją budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Chorzowie.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie tutaj  oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego tutaj

 

Materiały do nauki zdalnej dla szkoły II stopnia

Informujemy, że szczegółowe określenie podziału materiału na zakresy czasu - terminy - precyzuje nauczyciel w przekazywanych materiałach. W zakresie przedmiotów ogólnomuzycznych PSM II st. treści nauczania przekazywane są jak do tej pory za pośrednictwem: Facebooka, Messengera i kontaktu mailowego. Przypominamy o maliowej formie kontaktu z nauczycielami poszczególnych przedmiotów na adresy Państwu przekazane oraz dodatkowo w sprawach wątpliwych – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Prosimy o śledzenie komunikatów i informacji na stronie jak i w zakładce "Materiały do nauki zdalnej."

Chór - część 1 - pobierz oraz nuty, część 2 - pobierz, część 3 - pobierz, część 4 - pobierz, część 5 - pobierz, część 6 - pobierz, część 7 - pobierz, część 8 - pobierz
Orkiestra - pobierz

Fortepian obowiązkowy i fortepian dla wokalistów, zespół kameralny, zespół wokalny

  • praca nad zadanymi utworami

Kontakt: telefoniczny, sms-owy, elektroniczny, komunikatory (Skype, WhatsApp, Messengera) oraz w miarę możliwości poprzez nagrania ucznia i nauczyciela), również za pośrednictwem  Kierowników sekcji, nauczycieli instrumentu i przedmiotu głównego.