PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA
I i II stopnia im. G. Fitelberga
w Chorzowie

ul. Dąbrowskiego 43
41-500 Chorzów


Centrala/portiernia:
32 241 03 29
Sekretariat:
32 249 00 54
fax: 32 241 03 92
Kadry:
tel./fax: 32 249 15 06
Księgowość:
tel.: 32 249 00 60
Administracja:
tel./fax: 32 249 00 62

e-mail: info@fitelberg.pl


W związku z projektem "Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego"rozpoczęły się prace związane z termomodernizacją budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Chorzowie.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie tutaj  oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego tutaj

 

28.02.98 
Opole - Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas wiolonczeli i kontrabasu PSM II stopnia 
Roman Mosler - laureat 
(naucz. mgr A. Woźny, akomp. mgr A.Greń)

10-11.03.98 
Chorzów - Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas instrumentów dętych drewnianych PSM II stopnia 
Stanisław Kołakowski saksofon - laureat 
(naucz. mgr J.Biedrowski, akomp. mgr A.Greń)

18-19.03.98 
Sosnowiec - VI Śląski Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków 
Justyna Kaczor - wyróżnienie 
(naucz. mgr A. Romańska, akomp. A. Ziaja)

18.03.98 
Elbląg - Ogólnopolskie przesłuchanie uczniów klas wiolonczeli i kontrabasu PSM II stopnia 
Roman Mosler - kontrabas - II grupa 
(naucz. mgr A. Woźny, akomp. mgr A. Greń)

21.03.98 
Zabrze - Regionalny Przegląd Chórów PSM I stopnia 
Chór dziecięcy "Minorek" - I nagroda (naucz. mgr I. Bańska)

01.04.98
Gliwice - Regionalne przesłuchanie uczniów klas drugich - śpiew solowy 
Rafał Majzner - wyróżnienie 
(naucz. mgr T. Markiewicz, akomp. mgr E. Zug) 
Anna Noworzyn - I grupa 
(naucz. mgr K. Paszek, akomp. mgr E. Zug)

02-04.04.98 
Olsztyn - Ogólnopolskie przesłuchanie uczniów klas instrumentów dętych drewnianych PSM II stopnia 
Stanisław Kołakowski saksofon - laureat 
(naucz. mgr J.Biedrowski, akomp. mgr A. Greń)

18-21.04.98 
Wrocław - Ogólnopolski Konkurs Wokalny Im. Fr. Platówny 
Rafał Majzner - I nagroda 
(naucz. mgr T. Markiewicz, akomp. mgr E. Zug)

21-23.04.98 
Dąbrowa Górnicza - VI Śląski Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych 
Rafał Pol waltornia - wyróżnienie 
(naucz. mgr H. Frankowski, akomp. mgr E. Piechaczek)

25.04.98 
Chorzów - Regionalne przesłuchanie smyczkowych zespołów kameralnych PSM I i II stopnia 
Kwartet smyczkowy II st. - wyróżnienie (naucz. mgr A. Gabrylewicz)

20.05.98 
Stalowa Wola - IV Ogólnopolski Konkurs im. J. Garści 
Martyna Koma - wiolonczela - II grupa 
(naucz. mgr A. Murzynowska, akomp. A. Ziaja)

12-15.05.98 
Szczecinek - Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka klas instrumentów dętych PSM I stopnia 
Anna Woźnica - saksofon - I grupa 
(naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A. Greń) 
Rafał Kos - saksofon - II grupa 
(naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A. Greń)

27.05.98 
Tychy - Regionalne Przesłuchanie uczniów klas gitary PSM I stopnia 
Rafał Czmok - I grupa (naucz. mgr B. Miś)
Rafał Majzner z klasy śpiewu mgr T. Markiewicz otrzymał Stypendium Artystyczne Ministra Kultury i Sztuki