PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA
I i II stopnia im. G. Fitelberga
w Chorzowie

ul. Dąbrowskiego 43
41-500 Chorzów


Centrala/portiernia:
32 241 03 29
Sekretariat:
32 249 00 54
fax: 32 241 03 92
Kadry:
tel./fax: 32 249 15 06
Księgowość:
tel.: 32 249 00 60
Administracja:
tel./fax: 32 249 00 62

e-mail: info@fitelberg.pl


W związku z projektem "Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego"rozpoczęły się prace związane z termomodernizacją budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Chorzowie.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie tutaj  oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego tutaj

 

14.03.01 
Gliwice - Regionalne przesłuchanie uczniów klas drugich - śpiew solowy 
Ewelina Bernstock - III miejsce 
(naucz. mgr H. Skubis, akomp. mgr E. Zug)

17.03.01 
Chorzów - Regionalny Przegląd Chórów PSM II stopnia 
Chór "Kamerton" - I miejsce (naucz. mgr S. Kotyczka)

21.03.01 
Wrocław - Międzywojewódzki Konkurs "Fortepianowa wiosna" 
Magdalena Kubica - II nagroda (naucz. mgr S. Wawro) 
Ewa Świtała - III nagroda (naucz. mgr B. Dziekańska) 
Sabina Cebula - III nagroda (naucz. mgr E. Piechaczek)

02-04.04.01 
Dąbrowa Górnicza - IX Śląski Konkurs Instrumentów Dętych 
Kamil Kosędka -saksofon - wyróżnienie 
(naucz. mgr J.Biedrowski, akomp. mgr A. Greń) 
Marcin Kubala - obój -II grupa 
(naucz. mgr Z. Siwy, akomp. mgr A. Greń) 
Ewa Sawicka - flet -II grupa 
(naucz. mgr A. Dziubanek, akomp. mgr A. Greń) 
Michał Kilijański - klarnet - II grupa 
(naucz. mgr M. Miś, akomp. mgr E. Zug)

27- 28.03.01 
Oława - X Konfrontacje instrumentów dętych 
Przemysław Duda - róg - wyróżnienie 
(naucz. mgr H. Frankowski, akomp. mgr A. Ziaja)

20-21.04.01 
Jaworzno - I Konkurs Młodych Solistów 
Łukasz Gałka - saksofon - II grupa 
(naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A. Greń) 
Rafał Kos - saksofon - II grupa 
(naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A. Greń) 
Kasjusz Lipkowski - saksofon - II grupa 
(naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A.Greń)

15-19.05.01 
Szczecinek - XXX Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka 
Monika Kandzia - flet - III miejsce 
(naucz. C. Knopp, akomp. mgr A. Greń) 
Kamil Kosędka - saksofon - III miejsce 
(naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A. Greń)

18.05.01 
Tychy - Przegląd uczniów klas gitary PSM I stopnia 
Tomasz Wieczorek - wyróżnienie (naucz. mgr D. Stępień)

19-20.05.01 
Bydgoszcz - VI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów 
Katarzyna Raszka - fagot - wyróżnienie 
(naucz. mgr K. Nowak, akomp. mgr A. Greń) 
Rafał Kos - saksofon - wyróżnienie 
(naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A. Greń)