PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA
I i II stopnia im. G. Fitelberga
w Chorzowie

ul. Dąbrowskiego 43
41-500 Chorzów


Centrala/portiernia:
32 241 03 29
Sekretariat:
32 249 00 54
fax: 32 241 03 92
Kadry:
tel./fax: 32 249 15 06
Księgowość:
tel.: 32 249 00 60
Administracja:
tel./fax: 32 249 00 62

e-mail: info@fitelberg.pl


W związku z projektem "Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego"rozpoczęły się prace związane z termomodernizacją budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Chorzowie.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie tutaj  oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego tutaj

 

27.03.04 
Zabrze - Regionalny Przegląd Chórów szkół muzycznych I stopnia 
Chór "Minorek" - I miejsce Wyróżnienie za wykonanie pieśni obowiązkowej (naucz. mgr I. Bańska)

26-29.04.04 
Dolny Kubin - Słowacja - VIII Międzynarodowy Konkurs im. B. Warchala "Talenty Europie" 
Sebastian Nowak - kl.V/6 - skrzypce II gr. wiekowa - VII miejsce 
(naucz. mgr A. Romańska) 
Duet Maria Szopa i Agnieszka Żaak - kl. III/6 w kategorii smyczkowych zespołów kameralnych - V miejsce (naucz. mgr A. Romańska) 
Maria Szopa - skrzypce - I gr. wiekowa - VIII miejsce (naucz. mgr A. Romańska) 
Agnieszka Żaak skrzypce - I gr. wiekowa - IX miejsce (naucz. mgr A. Romańska)

20.05.04 
Ruda Śląska - Regionalne Przesłuchanie uczniów klas skrzypiec szkół muzycznych I stopnia 
Maria Niezgoda - kl. IV/6 - I grupa 
(naucz. mgr M. Skrzek-Bąk, akomp. mgr M. Szkurienko)

22.05.04 
Tychy - Regionalne Przesłuchanie uczniów klasy gitary szkół muzycznych I stopnia 
Marcin Małyska - kl. II/6 - wyróżnienie (naucz. mgr D. Stępień)

11-12.06.04 
Ostrów Wielkopolski - III Ogólnopolski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych 
Chór "Minorek" - III miejsce (naucz. mgr I. Bańska)

13-15.11.04 
Dąbrowa Górnicza - XI Śląski Konkurs Instrumenty Dęte Drewniane 
Wojciech Lichtański - kl. II - saksofon - I miejsce 
(naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A. Greń) 
Kamil Kosędka- kl. III - saksofon - VIII miejsce 
(naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A. Greń)

13-14.02.04 
Bytom - Makroregionalny etap Ogólnopolskiego Przesłuchania uczniów klasy wiolonczeli i kontrabasu szkół muzycznych II stopnia 
Monika Gierak - kl. V - wiolonczela - laureatka 
(naucz. mgr J. Szkopek, akomp. mgr M. Szkurienko) 
Maciej Raczak - kl. V - kontrabas - laureat 
(naucz. mgr A. Woźny, akomp. mgr M. Szkurienko)

04-06.03.04 
Chorzów - Makroregionalny etap Ogólnopolskiego Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych drewnianych szkół muzycznych II stopnia 
Marcin Kubala - kl. V - obój - laureat 
(naucz. mgr Z. Siwy, akomp. mgr A. Greń) 
Małgorzata Szatoń - kl. VI - saksofon - laureatka 
(naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A. Greń)

11-12.03.04 
Chorzów - Makroregionalny etap Ogólnopolskiego Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych blaszanych szkół muzycznych II stopnia 
Robert Waloszczyk - kl. V - puzon - laureat 
(naucz. mgr M. Przegendza, akomp. mgr M. Szkurienko)

19.03.04 
Katowice - Regionalny Konkurs czytania nut głosem dla wokalistów 
Sebastian Musioł - kl. II wok. - I miejsce (naucz. mgr S. Widera)

20.03.04
Chorzów - Regionalny Przegląd Chórów szkół muzycznych II stopnia 
Chór "Kamerton" - III miejsce ex aequo (naucz. mgr S. Kotyczka)

26-29.04.04 
Dolny Kubin - Słowacja - VIII Międzynarodowy Konkurs im. B. Warchala "Talenty Europie" 
Ewa Kopacz - kl. I - wiolonczela - II miejsce (naucz. mgr A. Murzynowska)

27-31.05.04 
Katowice - II Festiwal Talentów i Niezwykłych Umiejętności Dzieci i Młodzieży Województwa Śląskiego "Uwaga Talent" 
Wojciech Lichtański - kl. III - saksofon "Talent województwa śląskiego w dziedzinie muzyka instrumentalna" (naucz. mgr J. Biedrowski)

11-12.06.04 
Ostrów Wielkopolski - III Ogólnopolski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych 
Chór "Kamerton" - I miejsce Wyróżnienie dla dyrygenta (naucz. mgr S. Kotyczka)