PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA
I i II stopnia im. G. Fitelberga
w Chorzowie

ul. Dąbrowskiego 43
41-500 Chorzów


Centrala/portiernia:
32 249 00 61
Sekretariat:
32 249 00 54
Kadry:
tel. 32 249 00 60
Administracja:
tel. 32 249 00 60

e-mail: info@fitelberg.pl


W związku z projektem "Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego"rozpoczęły się prace związane z termomodernizacją budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Chorzowie.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie tutaj  oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego tutaj

 

Jakub Imiołczyk z klasy V/6 (naucz. mgr Paweł Wylężek) - wyróżnienie, XVIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów, Jaworzno, 27-29.11.2019r.

Wiktor Glica z klasy V/6 (naucz. mgr Janusz Marczewski) - wyróżnienie, XIII Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci, Rybnik, 7.12.2019r.

Igor Drozd z klasy V/6 (naucz. Rafał Jarczewski) - III miejsce (w III grupie),  XIII Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci, Rybnik, 7.12.2019r.

Lilianna Banaś z klasy V/6 (naucz.mgr Oliwia Stawowska) - wyróżnienie, II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny, Libiąż, 18-19.01.2020r.

Piotr Piecuch z klasy II/6 (naucz. mgr Paweł Sidor) - brązowy medal w I kategorii wiekowej, IV Regionalne Spotkania Waltornistów "Etiuda", Katowice 11.02.2020r.

Aleksander Kałczuga z klasy II/6 (naucz. mgr Paweł Sidor) - brązowy medal w I kategorii wiekowej, IV Regionalne Spotkania Waltornistów "Etiuda", Katowice 11.02.2020r.

Michał Azarko z klasy  II/6 (naucz. mgr Paweł Sidor) - brązowy medal w I kategorii wiekowej, IV Regionalne Spotkania Waltornistów "Etiuda", Katowice 11.02.2020r.

Nina Królicka z klasy IV/4 (naucz. mgr Paweł Sidor) - złoty medal w III kategorii wiekowej, IV Regionalne Spotkania Waltornistów "Etiuda", Katowice 11.02.2020r.

Chór szkoły I stopnia Minorek (naucz. dr hab. Iwona Bańska) - II nagroda, Konkurs Chórów XXIX Tyskie Wieczory Kolędowe, Tychy 4-11.01.2020r.

Andrzej Frydko z klasy II PSM II st. (naucz. mgr Paweł Wylężek) - III miejsce, VIII Ogólnopolski Konkurs im. Ludwika Lutaka dla uczniów szkół muzycznych II stopnia grających na instrumentach dętych blaszanych, Kraków 14-16.11.2019r.

Małgorzata Pietrusińska z klasy III PSM II st. (naucz. mgr Oliwia Stawowska) - III miejsce w grupie V, V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny, Trzciana 6-8.12.2019r.

Mateusz Pala z klasy III PSM II st. (naucz. mgr Janusz Biedrowski, akomp. mgr Mateusz Lasatowicz) - I miejsce (w kategorii I), International Saxfest Saxophone Competition 2020, Bielsko Biała 10.01.2020r. 

Angela Warzyńska z klasy III PSM II st. (naucz. mgr Piotr Sidor) - wyróżnienie w kategorii 2-II, V Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I i II stopnia, Kielce 5-9.03.2020r.