PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA
I i II stopnia im. G. Fitelberga
w Chorzowie

ul. Dąbrowskiego 43
41-500 Chorzów


Centrala/portiernia:
32 249 00 61
Sekretariat:
32 249 00 54
Kadry:
tel. 32 249 00 60
Administracja:
tel. 32 249 00 60

e-mail: info@fitelberg.pl


W związku z projektem "Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego"rozpoczęły się prace związane z termomodernizacją budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Chorzowie.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie tutaj  oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego tutaj

1. Współadministratorem danych osobowych w zakresie ich przetwarzania jest Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Grzegorza Fitelberga w Chorzowie ul. Dąbrowskiego 43.

2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych w Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Grzegorza Fitelberga w Chorzowie ul. Dąbrowskiego 43, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pisemnie na adres administratora.

3. Dane osobowe są przetwarzane w celu:

prowadzenia profilu budowaniu  i utrzymaniu społeczności związanej z profilem komunikacji za pośrednictwem dostępnych funkcjonalności informowania o naszej aktywności i promowaniu rożnych wydarzeń 

4. Przetwarzaniu podlegają dane, które opublikowałaś/eś na swoim profilu, w szczególności imię i nazwisko. 

5. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ze względu na zasady działania portalu Instagram jest konieczne.

6. Dane osobowe mogą być udostępniane spółkom z grupy operatora obsługującego ten portal. Dane mogą zostać także udostępnione organom władzy publicznej, jeśli taki obowiązek spoczywał będzie na nas w świetle obowiązujących przepisów prawa.

7. Twoje dane będą przechowywane przez okres istnienia profilu, jednakże nie dłużej niż przez okres kiedy go obserwujesz.

8. Posiadasz prawo do żądania dostępu od swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia, jak również do żądania ograniczenia przetwarzania.

9. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. W każdej chwili możesz wnieść sprzeciw w odniesieniu do przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego. 

10. Dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanym decyzjom, w tym profilowaniu.