Osiągnięcia Uczniów Szkoły

1992/1993

  • 17.02.93
    Sosnowiec –  Regionalne przesłuchanie uczniów klas skrzypiec PSM I stopnia
    Dominika Daniluk – laureatka
    (naucz mgr A. Romańska, akomp. mgr B. Dziekańska)
  • 02.03.93
    Katowice –  Regionalne przesłuchanie uczniów klas kontrabasu PSM II stopnia
    Dominik Sławiński – IV miejsce
    (naucz. mgr S. Smołka, akomp. mgr A. Zinczenko)
  • 02.03.93 
    Katowice – Wojewódzkie przesłuchanie perkusistów PSM II stopnia
    Andrzej Schneider – II miejsce
    (naucz. mgr J. Dutczak, akomp. mgr A. Zinczenko)
  • 05-07.03.93 
    Olsztyn – Ogólnopolskie przesłuchanie uczniów klas skrzypiec I stopnia
    Dominika Daniluk – II grupa
    (naucz. mgr A.Romańska, akomp. mgr B. Dziekańska)
  • 05-06.03.93 
    Opole – Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas inst. dętych blaszanych PSM II stopnia
    Jarosław Kalinowski – trąbka – I grupa
    Dariusz Barwiński – trąbka – I grupa
    (naucz. mgr H. Niejodek, akomp. mgr M. Szkurienko)
  • 12-14.03.93 
    Wrocław – XXIII Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych PSM II stopnia
    Kwartet smyczkowy – wyróżnienie (naucz. mgr A. Gabrylewicz)
  • 17.03.93 
    Cieszyn Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas gitary PSM II stopnia
    Jarosław Reclik – wyróżnienie (naucz. mgr D. Stępień)
  • 23-27.03.93 
    Chorzów II Śląski Turniej Młodych Wiolonczelistów dla uczniów PSM II stopnia
    Anna Widuch ucz. PSM I st. – nagroda specjalna
    (naucz. mgr A. Murzynowska, akomp. mgr B. Dziekańska)
    Agnieszka Czak – wyróżnienie
    (naucz. mgr A.Murzynowska, akomp. mgr B. Dziekańska)
  • 25-28.03.93 
    Częstochowa – Ogólnopolskie przesłuchanie uczniów klas inst. dętych blaszanych PSM II stopnia
    Jarosław Kalinowski – trąbka – II grupa
    (naucz. mgr H.Niejodek, akomp. mgr M.Szkurienko)
  • 27.03.93 
    Chorzów-  Regionalne przesłuchanie chórów PSM II stopnia
    Chór mieszany – III miejsce (naucz. mgr B. Orzechowska)
  • 17-21.05.93
    Stalowa Wola – Ogólnopolski Konkurs im. J. Garści dla uczniów PSM I stopnia
    Adam Kawa – skrzypce – V miejsce
    (naucz. mgr A. Romańska, akomp. mgr A. Zinczenko)
  • 28.05.93 
    Tychy- III Międzywojewódzki przegląd uczniów klas gitary PSM I stopnia
    Rafał Szyguła – II nagroda (naucz. mgr D. Stępień)
  • 29.05.93 
    Chorzów – Regionalne przesłuchanie Smyczkowych Zespołów Kameralnych PSM I i II stopnia
    Kwartet wiolonczelowy PSM I st. – I grupa (naucz. mgr A. Murzynowska)
    Duet PSM II stopnia – I grupa: Agnieszka Czak – wiolonczela (naucz. mgr A. Murzynowska), Tomasz Janeczko – akordeon (naucz. mgr M. Andrysek)
    Kwartet smyczkowy PSM II st. – I grupa (naucz. mgr A. Gabrylewicz)