Osiągnięcia Uczniów Szkoły

1997/1998

  • 28.02.98 
    Opole – Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas wiolonczeli i kontrabasu PSM II stopnia
    Roman Mosler – laureat
    (naucz. mgr A. Woźny, akomp. mgr A.Greń)
  • 10-11.03.98 
    Chorzów – Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas instrumentów dętych drewnianych PSM II stopnia
    Stanisław Kołakowski saksofon – laureat
    (naucz. mgr J.Biedrowski, akomp. mgr A.Greń)
  • 18-19.03.98 
    Sosnowiec – VI Śląski Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków
    Justyna Kaczor – wyróżnienie
    (naucz. mgr A. Romańska, akomp. A. Ziaja)
  • 18.03.98 
    Elbląg – Ogólnopolskie przesłuchanie uczniów klas wiolonczeli i kontrabasu PSM II stopnia
    Roman Mosler – kontrabas – II grupa
    (naucz. mgr A. Woźny, akomp. mgr A. Greń)
  • 21.03.98 
    Zabrze – Regionalny Przegląd Chórów PSM I stopnia
    Chór dziecięcy „Minorek” – I nagroda (naucz. mgr I. Bańska)
  • 01.04.98
    Gliwice – Regionalne przesłuchanie uczniów klas drugich – śpiew solowy
    Rafał Majzner – wyróżnienie
    (naucz. mgr T. Markiewicz, akomp. mgr E. Zug)
    Anna Noworzyn – I grupa
    (naucz. mgr K. Paszek, akomp. mgr E. Zug)
  • 02-04.04.98 
    Olsztyn – Ogólnopolskie przesłuchanie uczniów klas instrumentów dętych drewnianych PSM II stopnia
    Stanisław Kołakowski saksofon – laureat
    (naucz. mgr J.Biedrowski, akomp. mgr A. Greń)
  • 18-21.04.98 
    Wrocław – Ogólnopolski Konkurs Wokalny Im. Fr. Platówny
    Rafał Majzner – I nagroda
    (naucz. mgr T. Markiewicz, akomp. mgr E. Zug)
  • 21-23.04.98 
    Dąbrowa Górnicza – VI Śląski Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych
    Rafał Pol waltornia – wyróżnienie
    (naucz. mgr H. Frankowski, akomp. mgr E. Piechaczek)
  • 25.04.98 
    Chorzów – Regionalne przesłuchanie smyczkowych zespołów kameralnych PSM I i II stopnia
    Kwartet smyczkowy II st. – wyróżnienie (naucz. mgr A. Gabrylewicz)
  • 20.05.98 
    Stalowa Wola – IV Ogólnopolski Konkurs im. J. Garści
    Martyna Koma – wiolonczela – II grupa
    (naucz. mgr A. Murzynowska, akomp. A. Ziaja)
  • 12-15.05.98 
    Szczecinek – Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka klas instrumentów dętych PSM I stopnia
    Anna Woźnica – saksofon – I grupa
    (naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A. Greń)
    Rafał Kos – saksofon – II grupa
    (naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A. Greń)
  • 27.05.98 
    Tychy – Regionalne Przesłuchanie uczniów klas gitary PSM I stopnia
    Rafał Czmok – I grupa (naucz. mgr B. Miś)
    Rafał Majzner z klasy śpiewu mgr T. Markiewicz otrzymał Stypendium Artystyczne Ministra Kultury i Sztuki