Osiągnięcia Uczniów Szkoły

2000/2001

  • 14.03.01 
    Gliwice – Regionalne przesłuchanie uczniów klas drugich – śpiew solowy
    Ewelina Bernstock – III miejsce
    (naucz. mgr H. Skubis, akomp. mgr E. Zug)
  • 17.03.01 
    Chorzów – Regionalny Przegląd Chórów PSM II stopnia
    Chór „Kamerton” – I miejsce (naucz. mgr S. Kotyczka)
  • 21.03.01 
    Wrocław – Międzywojewódzki Konkurs „Fortepianowa wiosna”
    Magdalena Kubica – II nagroda (naucz. mgr S. Wawro)
    Ewa Świtała – III nagroda (naucz. mgr B. Dziekańska)
    Sabina Cebula – III nagroda (naucz. mgr E. Piechaczek)
  • 02-04.04.01 
    Dąbrowa Górnicza – IX Śląski Konkurs Instrumentów Dętych
    Kamil Kosędka -saksofon – wyróżnienie
    (naucz. mgr J.Biedrowski, akomp. mgr A. Greń)
    Marcin Kubala – obój -II grupa
    (naucz. mgr Z. Siwy, akomp. mgr A. Greń)
    Ewa Sawicka – flet -II grupa
    (naucz. mgr A. Dziubanek, akomp. mgr A. Greń)
    Michał Kilijański – klarnet – II grupa
    (naucz. mgr M. Miś, akomp. mgr E. Zug)
  • 27- 28.03.01 
    Oława – X Konfrontacje instrumentów dętych
    Przemysław Duda – róg – wyróżnienie
    (naucz. mgr H. Frankowski, akomp. mgr A. Ziaja)
  • 20-21.04.01 
    Jaworzno – I Konkurs Młodych Solistów
    Łukasz Gałka – saksofon – II grupa
    (naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A. Greń)
    Rafał Kos – saksofon – II grupa
    (naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A. Greń)
    Kasjusz Lipkowski – saksofon – II grupa
    (naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A.Greń)
  • 15-19.05.01 
    Szczecinek – XXX Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka
    Monika Kandzia – flet – III miejsce
    (naucz. C. Knopp, akomp. mgr A. Greń)
    Kamil Kosędka – saksofon – III miejsce
    (naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A. Greń)
  • 18.05.01 
    Tychy – Przegląd uczniów klas gitary PSM I stopnia
    Tomasz Wieczorek – wyróżnienie (naucz. mgr D. Stępień)
  • 19-20.05.01 
    Bydgoszcz – VI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów
    Katarzyna Raszka – fagot – wyróżnienie
    (naucz. mgr K. Nowak, akomp. mgr A. Greń)
    Rafał Kos – saksofon – wyróżnienie
    (naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A. Greń)