Osiągnięcia Uczniów Szkoły

2003/2004

  • 27.03.04 
    Zabrze – Regionalny Przegląd Chórów szkół muzycznych I stopnia
    Chór „Minorek” – I miejsce Wyróżnienie za wykonanie pieśni obowiązkowej (naucz. mgr I. Bańska)
  • 26-29.04.04 
    Dolny Kubin – Słowacja – VIII Międzynarodowy Konkurs im. B. Warchala „Talenty Europie”
    Sebastian Nowak – kl.V/6 – skrzypce II gr. wiekowa – VII miejsce
    (naucz. mgr A. Romańska)
    Duet Maria Szopa i Agnieszka Żaak – kl. III/6 w kategorii smyczkowych zespołów kameralnych – V miejsce (naucz. mgr A. Romańska)
    Maria Szopa – skrzypce – I gr. wiekowa – VIII miejsce (naucz. mgr A. Romańska)
    Agnieszka Żaak skrzypce – I gr. wiekowa – IX miejsce (naucz. mgr A. Romańska)
  • 20.05.04 
    Ruda Śląska – Regionalne Przesłuchanie uczniów klas skrzypiec szkół muzycznych I stopnia
    Maria Niezgoda – kl. IV/6 – I grupa
    (naucz. mgr M. Skrzek-Bąk, akomp. mgr M. Szkurienko)
  • 22.05.04 
    Tychy – Regionalne Przesłuchanie uczniów klasy gitary szkół muzycznych I stopnia
    Marcin Małyska – kl. II/6 – wyróżnienie (naucz. mgr D. Stępień)
  • 11-12.06.04 
    Ostrów Wielkopolski – III Ogólnopolski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych
    Chór „Minorek” – III miejsce (naucz. mgr I. Bańska)
  • 13-15.11.04 
    Dąbrowa Górnicza – XI Śląski Konkurs Instrumenty Dęte Drewniane
    Wojciech Lichtański – kl. II – saksofon – I miejsce
    (naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A. Greń)
    Kamil Kosędka- kl. III – saksofon – VIII miejsce
    (naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A. Greń)
  • 13-14.02.04 
    Bytom – Makroregionalny etap Ogólnopolskiego Przesłuchania uczniów klasy wiolonczeli i kontrabasu szkół muzycznych II stopnia
    Monika Gierak – kl. V – wiolonczela – laureatka
    (naucz. mgr J. Szkopek, akomp. mgr M. Szkurienko)
    Maciej Raczak – kl. V – kontrabas – laureat
    (naucz. mgr A. Woźny, akomp. mgr M. Szkurienko)
  • 04-06.03.04 
    Chorzów – Makroregionalny etap Ogólnopolskiego Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych drewnianych szkół muzycznych II stopnia
    Marcin Kubala – kl. V – obój – laureat
    (naucz. mgr Z. Siwy, akomp. mgr A. Greń)
    Małgorzata Szatoń – kl. VI – saksofon – laureatka
    (naucz. mgr J. Biedrowski, akomp. mgr A. Greń)
  • 11-12.03.04 
    Chorzów – Makroregionalny etap Ogólnopolskiego Przesłuchania uczniów klas instrumentów dętych blaszanych szkół muzycznych II stopnia
    Robert Waloszczyk – kl. V – puzon – laureat
    (naucz. mgr M. Przegendza, akomp. mgr M. Szkurienko)
  • 19.03.04 
    Katowice – Regionalny Konkurs czytania nut głosem dla wokalistów
    Sebastian Musioł – kl. II wok. – I miejsce (naucz. mgr S. Widera)
  • 20.03.04
    Chorzów – Regionalny Przegląd Chórów szkół muzycznych II stopnia
    Chór „Kamerton” – III miejsce ex aequo (naucz. mgr S. Kotyczka)
  • 26-29.04.04 
    Dolny Kubin – Słowacja – VIII Międzynarodowy Konkurs im. B. Warchala „Talenty Europie”
    Ewa Kopacz – kl. I – wiolonczela – II miejsce (naucz. mgr A. Murzynowska)
  • 27-31.05.04 
    Katowice – II Festiwal Talentów i Niezwykłych Umiejętności Dzieci i Młodzieży Województwa Śląskiego „Uwaga Talent”
    Wojciech Lichtański – kl. III – saksofon „Talent województwa śląskiego w dziedzinie muzyka instrumentalna” (naucz. mgr J. Biedrowski)
  • 11-12.06.04 
    Ostrów Wielkopolski – III Ogólnopolski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych
    Chór „Kamerton” – I miejsce Wyróżnienie dla dyrygenta (naucz. mgr S. Kotyczka)