Osiągnięcia Uczniów Szkoły

2011/2012

  • Agata Kaczmarek z kl. IV/6 (naucz. mgr Dariusz Stępień)
    Wyróżnienie w I grupie – Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci; Rybnik, 3.12.2011r.
    III miejsce – Dąbrowski Konkurs Gitarowy; Dąbrowa Górnicza, 20.03.2012r.
    III miejsce w grupie solistów do lat 13 – IV Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy; Kielce, 13-15.05.2012r.
  • Mateusz Młodzik z kl. IV/6 (naucz. mgr Barbara Miś)
    Wyróżnienie w I grupie – Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci; Rybnik, 3.12.2011r.
  • Łukasz Orpik z kl. VI/6 (naucz. mgr Janusz Marczewski)
    III miejsce w I grupie – – Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci; Rybnik, 3.12.2011r.
  • Izabela Szymczak z kl. V/6 (naucz. mgr Agnieszka Musioł)
    Wyróżnienie – VI Konkurs Solfeżowy dla szkół muzycznych I stopnia pod patronatem CEA Regionu Ślaskiego.; Częstochowa. 2.03.2012r.
  • Martyna Tomas z kl. III/6 (naucz. mgr Maria Skrzek-Bąk); Wojciech Bocionek z kl. III/4 (mgr Beata Honysz-Knop)
    Wyróżnienie – Pierwszy Cieszyński Konkurs Skrzypcowy,; Cieszyn, 21-22.04.2012r.
  • Martyna Tomas z kl. III/6 (naucz. mgr Maria Skrzek-Bąk)
    Wyróżnienie – V Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów, Chrzanów, 18-19.05.2012r.
  • Mikołaj Botor z kl. III/6 (naucz. mgr Anna Famuła-Galwas)
    I miejsce w I grupie – II Myślenickie Konfrontacje Perkusyjne, Myślenice, 24.05.2012r.
  • Chór szkoły I stopnia Minorek (naucz. dr Iwona Bańska)
    I miejsce, Przegląd Chórów Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Śląskiego oraz najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego; Zabrze, 20.04.2012r.
  • Zuzanna Biniek z kl. IV wydział wokalny (naucz. mgr Sabina Widera)
    I miejsce – Makroregionalny Konkurs Czytania nut głosem dla uczniów wydziału wokalnego szkół muzycznych drugiego stopnia; Chorzów, 3.04.2012r.
  • Marcel Bielówka – z kl. II PSM II st. (naucz. mgr Sabina Widera)
    I miejsce – I Ogólnopolski Konkurs z zasad muzyki; Łomża, 19.04.2012r.
  • Sebastian Gorgoń kl. II – PSM II st. (naucz. mgr Sabina Widera)
    I wyróżnienie – I Ogólnopolski Konkurs z zasad muzyki; Łomża, 19.04.2012r.
  • Agata Chodorek z kl. III – wydział wokalny (naucz. mgr Maciej Madoń, akomp.mgr Ewa Zug))
    II nagroda – V Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny  Jamróz; Kielce, 2-3 czerwca 2012r.
  • Jan Wytrwał z kl. IV – wydział wokalny (naucz. mgr Karina Paszek)
    wyróżnienie – V Międzyszkolny Konkurs Wokalny im. Mieczysława Karłowicza, Katowice 15.06.2012r.
  • Uczniowie zakwaliwikowani do Ogólnopolskich Przesłuchań CEA:
    Agata Chodorek – śpiew, Katarzyna Dworak – śpiew, Michał Rajwa – gitara, Justyna Mikrut – perkusja, Dominik Gruszka – perkusja; Natalia Przystałka – saksofon.
  • Katarzyna Dworak  z kl. IV wydział wokalny (naucz. mgr Karina Paszek)
    III miejsce – Ogólnopolskie Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej 2012r.