Osiągnięcia Uczniów Szkoły

2015/2016

  • Małgorzata Pietrusińska z kl. V/6 – naucz. mgr Oliwia Stawowska – wyróżnienie w 5 grupie I stopnia I Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego w Trzcianie; Trzciana 11-12.01.2016r.
  • Andrzej Frydko z kl. IV/6 – naucz. mgr Paweł Wylężek – wyróżnienie – XXV Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie; Oława 15-16.03.2016r.
    I miejsce w grupie 2 – kategoria: dęte blaszane – II Konkurs Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji Szkół Muzycznych I stopnia, Trzciana 20-22.05.2016r.
  • Jakub Zawodny z kl. III/4 (naucz. mgr Janusz Marczewski) – III miejsce w III grupie – IV Ogólnopolski Gitarowy „Młodzi Czarodzieje Gitary” , Dobrzyce, 16-18.03.2016r.
    wyróżnienie – I Ogólnopolski Konkurs Gitarowy Szkół Muzycznych I i II stopnia, Wadowice 04.2016r.
  • Michał Rduch z kl. IV/6 (naucz. mgr Lucyna Fiedukiewicz) – wyróżnienie w grupie I – XII Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków; Rybnik 13-16.04.2016r.
  • Aleksandra Jaśkowska z kl.II/6 (naucz. mgr Karolina Jesionek) – II miejsce, nagroda specjalna w grupie I – Polsko-Czeskie Konfrontacje Młodych Flecistów w Głuchołazach, 28.04 2016r.
  • Agata Klimczak z kl. I/6 (naucz. mgr Julia Obrębowska) – III Miejsce ex aequo w grupie sześciolatków – XI Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone Fleciki”, Rybnik, 21.05.2016r.
  • Iga Olszówka z kl. I/6 (naucz. mgr Karolina Jesionek) – III miejsce ex aequo w grupie sześciolatków – XI Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone Fleciki”, Rybnik, 21.05.2016r.
  • Magdalena Galas z kl. I/6 (naucz. mgr Julia Obrębowska) – wyróżnienie I stopnia w grupie sześciolatków – XI Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone Fleciki”, Rybnik, 21.05.2016r.
  • Michał Matura z kl. II/6 (naucz. mgr Julia Obrębowska) – wyróżnienie I stopnia w grupie drugiej- XI Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone Fleciki”, Rybnik, 21.05.2016r.
  • Hubert Rurański z kl.II/6 (naucz. mgr Jerzy Szkopek) – wyróżnienie I stopnia- XIV Igraszki Wiolonczelowe, Oleśnica 28.05.2016r.
  • Natalia Mugenszabel z kl.I/4 (naucz. mgr Łukasz Tudzierz) – wyróżnienie I stopnia- XIV Igraszki Wiolonczelowe, Oleśnica 28.05.2016r.
  • Zuzanna Serda z kl.II/4 (naucz. mgr Łukasz Tudzierz) – wyróżnienie II stopnia- XIV Igraszki Wiolonczelowe, Oleśnica 28.05.2016r.
  • Zespół Rytmiki szkoły muzycznej I stopnia (naucz. mgr Justyna Płachno) – wyróżnienie za różnorodne wykorzystanie rekwizytu w ciekawych rozwiązaniach przestrzennych – VII Przegląd Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia i Baletowych Regionu Śląskiego; Katowice 15.03.2016.
  • Chór szkoły muzycznej I stopnia Minorek (naucz. dr hab. Iwona Bańska) – III miejsce – Złoty dyplom; Dyplom za muzykalną kreację artystyczną – III Śląski Festiwal Chórów szkół Muzycznych I stopnia im. Józefa Świdra, Katowice, 29.04.2016r.
  • Agata Bała z kl. IV PSM II st.; naucz. mgr Zenon Siwy – wyróżnienie – VI Ogólnopolski Festiwal Fagotowo-Obojowy im. Wiktora Osadzina i Edwarda Madery, Bytom 27-29.10.2015r.
  • Milena Joszko z kl. III w. PSM II st. (naucz. mgr Karina Paszek) – wyróżnienie – Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów szkół muzycznych II stopnia, Wrocław 26-27.01.2016r.
  • Paulina Łysikowska z kl. IV w. PSM II st.(naucz. mgr Halina Skubis-Kalemba) – wyróżnienie – Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów szkół muzycznych II stopnia, Wrocław 26-27.01.2016r.
  • Wiktoria Zawiślak z kl. V PSM II st. (naucz. mgr Lucyna Fiedukiewicz) – wyróżnienie  – Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów szkół muzycznych II stopnia, Katowice 27-28.01.2016r.
  • Paulina Abratańska z kl.VI PSM II st. (naucz. mgr Janusz Biedrowski)  – wyróżnienie – Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów szkół muzycznych II stopnia, Katowice 2-3.02.2016r.
  • Szymon Kudera z kl. V PSM II st. (naucz. mgr Janusz Biedrowski)  – wyróżnienie – Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów szkół muzycznych II stopnia, Katowice 2-3.02.2016r.
  • Szymon Szczot z kl. VI PSM II st. (naucz. mgr Marek Miś)  – wyróżnienie – Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów szkół muzycznych I i II stopnia, Katowice 2-3.02.2016r.
  • Krzysztof Hertling z kl. Vi. PSM II st. (naucz. mgr Karol Bulanda) – tytuł laureata – 7 miejsce w eliminacjach centralnych XL Olimpiady Artystycznej, Warszawa 14.04.2016r.
  • Agata Kaczmarek z kl. II i. (naucz. mgr Rafał Jarczewski) – I miejsce – I Ogólnopolski Konkurs Gitarowy Szkół Muzycznych I i II stopnia, Wadowice, 04.2016r.
    wyróżnienie w I grupie – 20 Międzynarodowy Konkurs Gitarowy Cithara Ignea, Żory, 25-29.04.2016r.
  • Chór PSM II st. Kamerton (naucz. mgr Sabina Kotyczka) – II miejsce, Złoty dyplom – III Śląski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych II stopnia im. Józefa Świdra, Katowice, 22.01.2016r.
  • Nauczyciele: mgr Halina Skubis-Kalemba – śpiew, mgr Karina Paszek – śpiew, mgr Ewa Zug – akompaniament, mgr Luiza Kaczmarczyk – akompaniament, mgr Marek Miś – klarnet, mgr Janusz Biedrowski – saksofon i mgr Mateusz Lasatowicz – akompaniament, Lucyna Fiedukiewicz – skrzypce – zostali wyróżnione w Regionalnych Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej uczniów szkół muzycznych II stopnia