Osiągnięcia Uczniów Szkoły

2016/2017

  • Andrzej Frydko z kl. V/6,( naucz. mgr Paweł Wylężek, akomp. mgr Karolina Hanulok) – I miejsce, XVI Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie, Jaworzno, 23-25.11.2016r.
    – wyróżnienie, Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych I i II st.; Sosnowiec, 28-29.11.2016r.
    – wyróżnienie, II Ogólnopolski Konkurs uczniów klas instrumentów dętych szkół muzycznych I stopnia, Wadowice, 04.2017r.
    – finalista, XXiV Śląski Konkurs – Instrumenty Dęte „Blacha dla najmłodszych”, Dąbrowa Górnicza, 25-27.04.2017r.
  • Paulina Chudzik z kl. II/4 (naucz. mgr Paweł Wylężek) – wyróżnienie, Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych I i II st.; Sosnowiec, 28-29.11.2016r.
  • Natalia Mugensznabel z kl. II/4 (naucz. mgr Łukasz Tudzierz) – wyróżnienie, Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych I i II st..; Bytom, 1-2.12.2016r.
    wyróżnienie (w I grupie), IX Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy „Młody polski wiolonczelista”, Bochnia 20.05.2017r.
  • Angela Warzyńska z kl. II/4 (naucz. mgr Piotr Sidor) – wyróżnienie, Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych I i II st.; Sosnowiec, 28-29.11.2016r.
  • Michał Rduch z kl. V/6 (naucz. mgr Lucyna Fiedukiewicz) – wyróżnienie –  Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych I i II st.; Katowice, 15-17.12.2016r.
    V nagroda w III grupie, VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding”, Warszawa 29.05.-3.06.2017r.
    wyróżnienie (sekcja I, kategoria C) OnLY OnLINE  Muzyczne Konfrontacje Młodych, Koszalin 2017
  • Lilianna Banaś z kl. II/6 (naucz. mgr Oliwia Stawowska) – III miejsce w grupie II – II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny, Trzciana, 13-15.01.2017 r.
    wyróżnienie, IX Festiwal Polskiej Muzyki Współczesnej dla Pianistów im. Janiny Garści, Lubliniec, 25.04.2017r.
  • Małgorzata Pietrusińska z kl. VI/6 (naucz. mgr Oliwia Stawowska) – wyróżnienie w grupie VI – II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny, Trzciana, 13-15.01.2017 r.
  • Bartosz Sobala z kl. III/6 (naucz. mgr Andrzej Schneider) – III miejsce, Konkurs Tamburi di Canto, Dąbrowa Górnicza, 15.03.2017r.
    I miejsce (sekcja VI, kategoria A) OnLY OnLINE  Muzyczne Konfrontacje Młodych, Koszalin 2017
  • Maksymilian Cieślak z kl. II/6 (naucz. mgr Sylwia Wawro-Pęckowska)- I miejsce w II grupie, V Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Mały Pianista”, Myślenice 16-17.03.2017r.
    wyróżnienie, IX Festiwal Polskiej Muzyki Współczesnej dla Pianistów im. Janiny Garści, Lubliniec, 25.04.2017r.
    II miejsce, III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Aleksandra Tansmana, Łódź 10.05.2017r.
  • Igor Drozd z kl. II/6 (naucz. mgr Rafał Jarczewski) – wyróżnienie, V Dąbrowski Konkurs Gitarowy, Dąbrowa Górnicza 28-29.03.2017r.
    wyróżnienie w I grupie – XX Kłodzki Jubileuszowy Festiwal Muzyczny „Gitariada”, Ogólnopolski Konkurs Gitarowy, Kłodzko, 21-22.04.2017r.
  • Wiktor Glica z kl. II/6 (naucz. mgr Janusz Marczewskii) – wyróżnienie, V Dąbrowski Konkurs Gitarowy, Dąbrowa Górnicza 28-29.03.2017r.
  • Hubert Rurański z kl. II/6 (naucz. mgr Jerzy Szkopek) – wyróżnienie w grupie III, XXI Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów, Kłodzko, 7.04.2017r.
  • Julia Pęcherz z kl. III/6 (naucz. mgr Agnieszka Kulikowska-Owsiak) – wyróżnienie, IX Festiwal Polskiej Muzyki Współczesnej dla Pianistów im. Janiny Garści, Lubliniec, 25.04.2017r.
  • Aleksandra Jaśkowska z kl. III/6 (naucz. mgr Karolina Jesionek) – wyróżnienie I stopnia, IV Wiosenne Konfrontacje Młodych Flecistów, Lubliniec, 27.04.2017r.
    wyróżnienie, Międzyszkolny Konkurs Skawińskie Konkursy Muzyczne „Moja muzyka jest we mnie”, Skawinia,
    I miejsce (sekcja IV, kategoria B) OnLY OnLINE  Muzyczne Konfrontacje Młodych, Koszalin 2017
  • Krzysztof Kula z kl. I/6 (naucz. mgr Maria Skrzek-Bąk) – III nagroda w kategorii A, XVII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Janko Muzykant”, Sochaczew, 17.05.2017r.
    wyróżnienie (sekcja I, kategoria A) OnLY OnLINE  Muzyczne Konfrontacje Młodych, Koszalin 2017
  • Paulina Grzymek z kl. I/6 (naucz. mgr Agnieszka Owsianka) – III miejsce ex aequo w grupie sześciolatków, XII Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone fleciki”, Rybnik, 20.05.2017r.
  • Hanna Jelito z kl. II/6 – V nagroda w I grupie, VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding”, Warszawa 29.05.-3.06.2017r.
    II miejsce (sekcja I, kategoria A) OnLY OnLINE  Muzyczne Konfrontacje Młodych, Koszalin 2017
  • Marta Kubista z kl.VI/6 (nauczyciel mgr Beata Honysz-Knop), wyróżnienie (sekcja I, kategoria C) OnLY OnLINE  Muzyczne Konfrontacje Młodych, Koszalin 2017
  • Julia Lach z kl. IV/6 (nauczyciel mgr Janusz Biedrowski), wyróżnienie (sekcja IV, kategoria C) OnLY OnLINE  Muzyczne Konfrontacje Młodych, Koszalin 2017
  • Anna Piecuch z kl. I/6, (naucz. mgr Janusz Biedrowski),  III miejsce (sekcja IV, kategoria A) OnLY OnLINE  Muzyczne Konfrontacje Młodych, Koszalin 2017
  • Krzysztof Hertling z kl. VI PSM II st. – I miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie z Literatury Muzycznej „Muzyczne Pory Roku”, Kraków, 11.03.2017 r. (ucznia przygotował mgr Karol Bulanda).
  • Agata Kaczmarek z kl. IV PSM II st. (naucz. mgr Rafał Jarczewski), wyróżnienie w grupie solistów do lat 16, VII Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy Gitara Viva!, Kielce, 20-22.03.2017r.
    I miejsce w IV grupie – XX Kłodzki Jubileuszowy Festiwal Muzyczny „Gitariada”, Ogólnopolski Konkurs Gitarowy, Kłodzko, 21-22.04.2017r.
    III miejsce (sekcja III, kategoria E) OnLY OnLINE  Muzyczne Konfrontacje Młodych, Koszalin 2017
  • Monika Nowak z kl. IV (PSM II stopnia, wydział wokalny)  – wyróżnienie w I kategorii, II Międzynarodowy Konkurs Solowej Wokalistyki Sakralnej, Katowice 3-8.01.2017r.
  • Milena Joszko z kl. IV wydział wokalny PSM II st. (naucz. mgr Karina Paszek); III miejsce, XI Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Ludomira Różyckiego, Gliwice 23-25 marca 2017r.
  • Aleksandra Głuch z kl. VI i PSM II st.; laureat, II miejsce, w eliminacjach centralnych XLI Olimpiady Artystycznej, w sekcji historii muzyki, Warszawa 10-12.04.2017r.
  • Konrad Wróbel z kl. I PSM II st., (naucz. mgr Szymon Gołąbek), III miejsce (sekcja III, kategoria D) OnLY OnLINE  Muzyczne Konfrontacje Młodych, Koszalin 2017
  • Kamil Cudzich z kl. III wydział wokalny, (naucz. mgr Wioletta Białk-Kurzydlak) II miejsce (sekcja VII, kategoria E OnLY OnLINE  Muzyczne Konfrontacje Młodych, Koszalin 2017
  • Katarzyna Fiedukiewicz z kl. II wydział wokalny (naucz. mgr Karina Paszek)  II miejsce (sekcja VII, kategoria E OnLY OnLINE  Muzyczne Konfrontacje Młodych, Koszalin 2017