Osiągnięcia Uczniów Szkoły

2019/2020

Jakub Imiołczyk z klasy V/6 (naucz. mgr Paweł Wylężek) – wyróżnienie, XVIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów, Jaworzno, 27-29.11.2019 r.

Wiktor Glica z klasy V/6 (naucz. mgr Janusz Marczewski) – wyróżnienie, XIII Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci, Rybnik, 7.12.2019 r.

Igor Drozd z klasy V/6 (naucz. Rafał Jarczewski) – III miejsce (w III grupie), XIII Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci, Rybnik, 7.12.2019 r.

Lilianna Banaś z klasy V/6 (naucz.mgr Oliwia Stawowska) – wyróżnienie, II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny, Libiąż, 18-19.01.2020 r.

Piotr Piecuch z klasy II/6 (naucz. mgr Paweł Sidor) – brązowy medal w I kategorii wiekowej, IV Regionalne Spotkania Waltornistów „Etiuda”, Katowice 11.02.2020 r.

Aleksander Kałczuga z klasy II/6 (naucz. mgr Paweł Sidor) – brązowy medal w I kategorii wiekowej, IV Regionalne Spotkania Waltornistów „Etiuda”, Katowice 11.02.2020 r.

Michał Azarko z klasy II/6 (naucz. mgr Paweł Sidor) – brązowy medal w I kategorii wiekowej, IV Regionalne Spotkania Waltornistów „Etiuda”,
Katowice 11.02.2020 r.

Nina Królicka z klasy IV/4 (naucz. mgr Paweł Sidor) – złoty medal w III kategorii wiekowej, IV Regionalne Spotkania Waltornistów „Etiuda”,
Katowice 11.02.2020 r.

Chór szkoły I stopnia Minorek (naucz. dr hab. Iwona Bańska) – II nagroda, Konkurs Chórów XXIX Tyskie Wieczory Kolędowe, Tychy 4-11.01.2020 r.

Andrzej Frydko z klasy II PSM II st. (naucz. mgr Paweł Wylężek) – III miejsce, VIII Ogólnopolski Konkurs im. Ludwika Lutaka dla uczniów
szkół muzycznych II stopnia grających na instrumentach dętych blaszanych, Kraków 14-16.11.2019 r.

Małgorzata Pietrusińska z klasy III PSM II st. (naucz. mgr Oliwia Stawowska) – III miejsce w grupie V, V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny,
Trzciana 6-8.12.2019 r.

Mateusz Pala z klasy III PSM II st. (naucz. mgr Janusz Biedrowski, akomp. mgr Mateusz Lasatowicz) – I miejsce (w kategorii I),
International Saxfest Saxophone Competition 2020, Bielsko Biała 10.01.2020 r.