Osiągnięcia Uczniów Szkoły

2020/2021

Andrzej Frydko z klasy III PSM II st. (naucz. mgr Paweł Wylężek) – I miejsce, International Online Festival – Contest „FUTURE STARS”, w kategorii instrumenty dęte w grupie wiekowej 15 – 16 lat, Włochy 30 styczeń 2021 r.

Jakub Imiołczyk z klasy VI/6 PSM I st. (naucz. mgr Paweł Wylężek) – Wyróżnienie, XXIX Konfrontacje Instrumentów Dętych Blaszanych, Oława 15 – 17 marca 2021 r.

Marta Kubista z klasy IV PSM II st. (naucz. mgr Lucyna Fiedukiewicz) – III miejsce, XIX Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Janko Muzykant”, w kategorii V, Sochaczew 26 marca 2021 r.

Amelia Kopeć z klasy I/6 PSM I st. (naucz. mgr Łukasz Tudzierz) – Wyróżnienie, III Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy „Cellolove”, w kategorii Solo, grupa I, Kraków 13 marca 2021 r.

Mikołaj Szmigiel z klasy II/6 PSM I st. (naucz. mgr Łukasz Tudzierz) – Wyróżnienie, III Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy „Cellolove”, w kategorii Solo, grupa I, Kraków 13 marca 2021 r.

Jakub Imiołczyk z klasy VI/6 PSM I st. (naucz. mgr Paweł Wylężek) – Wyróżnienie w grupie II, VI Głogowski Konkurs Trębaczy, Głogów 20 – 22 kwietnia 2021 r.

Aleksandra Michella z klasy III/4 PSM I st. (naucz. mgr Janusz Biedrowski) – III miejsce (brązowy dyplom), II Ogólnopolski Konkurs Online dla klas saksofonu Szkół Muzycznych I i II stopnia, Busko-Zdrój 24 kwietnia 2021 r.

Magdalena Trólka z klasy III PSM II st. (naucz. mgr Karol Bulanda) – laureat III miejsca w eliminacjach centralnych XLV Olimpiady Artystycznej, w sekcji historii muzyki, Warszawa 12 – 14.04.2021 r.

Lena Biesmer z klasy IV PSM II st. (naucz. mgr Karol Bulanda) – tytuł finalisty z wyróżnieniem w  eliminacjach XLIV Olimpiady Artystycznej, w sekcji historii muzyki, Warszawa 12 – 14.04.2021 r.

Antoni Lip z klasy IV/6 PSM I st. (naucz. prof. Marek Andrysek) – I miejsce w kat. B w XXV Konkursie Akordeonowym Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Henryka Malona – II edycji – transgranicznej, Racibórz, 16-17 kwietnia 2021 r.

Hanna Jelito z klasy VI/6 PSM I st. (naucz. mgr Lucyna Fiedukiewicz) – nagroda III stopnia – kategoria II, XXI Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej, Sokołów Małopolski 24 kwietnia 2021 r.

Andrzej Frydko z klasy III PSM II st. (naucz. mgr Paweł Wylężek) – III nagroda, Międzynarodowy Konkurs Muzyczny „OPUS 2021”, sekcja III – kategoria C, Kraków 2021 r.

Aleksandra Michella z klasy III/4 PSM I st. (naucz. mgr Janusz Biedrowski) – II nagroda – kategoria C, VII Rome International Music Competition, Rome,Italy 1 czerwca 2021 r.

Mateusz Pala z klasy IV PSM II st. (naucz. mgr Janusz Biedrowski) – III nagroda – kategoria E, VII Rome International Music Competition, Rome, Italy 1 czerwca 2021 r.

Iga Sulińska z klasy I/6 PSM I st. (naucz. mgr Julia Obrębowska-Borek) – wyróżnienie I stopnia – grupa I, XVI Ogólnopolski Festiwal „ZAKRĘCONE FLECIKI”, Rybnik 6 czerwca 2021 r.

Bartłomiej Imach z klasy III PSM II st. (naucz. mgr Luiza Kaczmarczyk) – Silver Laurel, The 6th International WroClavile Piano Competition for Amateur Pianists, Sobótka 29 maja  2021 r.

Aleksander Kałczuga z klasy III/6 PSM I st. (naucz. mgr Piotr Sidor) – Wyróżnienie II stopnia w I kategorii wiekowej, V Akademia Młodego Waltornisty – III Ogólnopolski konkurs Młody waltornista, Katowice 4-5 czerwca 2021 r.

Angela Warzyńska z klasy IV PSM II st. (naucz. mgr Piotr Sidor) – II nagroda w IV kategorii wiekowej, V Akademia Młodego Waltornisty – III Ogólnopolski konkurs Młody waltornista, Katowice 4-5 czerwca 2021 r.

Piotr Piecuch z klasy III/6 PSM I st. (naucz. mgr Piotr Sidor) – Wyróżnienie III stopnia w I kategorii wiekowej, V Akademia Młodego Waltornisty – III Ogólnopolski konkurs Młody waltornista, Katowice 4-5 czerwca 2021 r.

Stanisław Majcherek z klasy II/4 PSM I st. (naucz. mgr Piotr Sidor) – Wyróżnienie II stopnia w II kategorii wiekowej, V Akademia Młodego Waltornisty – III Ogólnopolski konkurs Młody waltornista, Katowice 4-5 czerwca 2021 r.