Osiągnięcia Uczniów Szkoły

2021/2022

Andrzej Frydko z klasy IV PSM II st. (naucz. mgr Paweł Wylężek) – wyróżnienie w IV grupie wiekowej instrumentów dętych blaszanych, Konkurs Młodego Muzyka, Szczecinek 7-9 października 2021 r.

Andrzej Frydko z klasy IV PSM II st. (naucz. mgr Paweł Wylężek) –  I miejsce, kategoriać trąbka, IX Ogólnopolski Konkurs im. Ludwika Lutaka, Kraków 18-20 listopada 2021 r.

Andrzej Frydko z klasy IV PSM II st. (naucz. mgr Paweł Wylężek) – Laureat I nagrody, specjalność trąbka, XV Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych, Wrocław 25-27 listopada 2021 r.

Aleksander Kałczuga z klasy IV/6 PSM I st. (naucz. mgr Piotr Sidor) – Wyróżnienie w II kategorii wiekowej, VI Regionalne Spotkania Waltornistów „Etiuda”, Katowice 27 stycznia 2022 r.

Piotr Piecuch z klasy IV/6 PSM I st. (naucz. mgr Piotr Sidor) – Wyróżnienie w II kategorii wiekowej, VI Regionalne Spotkania Waltornistów „Etiuda”, Katowice 27 stycznia 2022 r.

Stanisław Majcherek z klasy III/4 PSM I st. (naucz. mgr Piotr Sidor) – Brązowy Medal w III kategorii wiekowej, VI Regionalne Spotkania Waltornistów „Etiuda”, Katowice 27 stycznia 2022 r.

Igor Drozd z klasy I PSM II st. (naucz. mgr Rafał Jarczewski) – III miejsce w III Ogólnopolskim Festiwalu Gitarowym Szkół Muzycznych I i II stopnia, Wadowice, kwiecień 2022

Andrzej Frydko z klasy IV PSM II st. (naucz. mgr Paweł Wylężek) – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym Centrum Edukacji Artystycznej, kategoria trąbka, Sosnowiec 13 kwietnia 2022 r.

Andrzej Frydko z klasy IV PSM II st. (naucz. mgr Paweł Wylężek) – 3 rd prize, trumpet, category I, International Interpretative Competition for Wind Instruments, Brno, 28 kwietnia – 1 maja 2022 r.

Mateusz Pala z klasy V PSM II st. (naucz. mgr Janusz Biedrowski) – II miejsce ex aequo w IV grupie, IV Gorzowski Turniej Stroikowy, Gorzów Wielkopolski, 20-21 kwietnia 2022 r.

Maksymilian Pala z klasy V PSM II st. (naucz. mgr Karol Bulanda) – laureat IV miejsca w eliminacjach centralnych XLVI Olimpiady Artystycznej, w sekcji historii muzyki, Warszawa 11 – 13 kwietnia 2022 r.

Lena Biesmer z klasy V PSM II st. (naucz. mgr Karol Bulanda) – tytuł finalisty w eliminacjach centralnych XLVI Olimpiady Artystycznej, w sekcji historii muzyki, Warszawa 11 – 13 kwietnia 2022 r.

Joanna Ochman z klasy I PSM II st. (naucz. mgr Katarzyna Grzegorczyk) – wyróżnienie II stopnia, II grupa wiekowa, II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny CHOPIN PLUS, Kraków 27 – 29 kwietnia 2022 r.

Tadeusz Ochman z klasy V/6 PSM I st. (naucz. mgr Katarzyna Grzegorczyk) – wyróżnienie II stopnia, II grupa wiekowa, II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny CHOPIN PLUS, Kraków 27 – 29 kwietnia 2022 r.

Mateusz Pala z klasy V PSM II st. (naucz. mgr Janusz Biedrowski) – III prize, saxophone, category E, 15 – 17 years old, IX Rome International Music Competition, 1 kwietnia – 1 maja 2022 r.

Róża Sarapata z klasy III/6 PSM I st. (naucz. mgr Agnieszka Owsianka) – wyróżnienie, grupa I, VI Ogólnopolski Konkurs Fletowy, Gdów, 27 maja 2022 r.

Lilianna Płachecka z klasy IV PSM II st. (naucz. mgr Agnieszka Kulikowska-Owsiak) – Silver Laurel, 7th International WroClavile Piano Competition for Amateur Pianists, Sobótka, 28 maja 2022 r.